• tel: +48 502 612 243

Deep Pleat i Deep Pleat DUO


Unikatowe funkcje produktów Deep Pleat oraz Deep Pleat DUO gwarantują, że przechwytywanie cząstek stałych jest zoptymalizowane oraz żywotność głównego filtra zostaje przedłużona, a całkowity koszt użytkowania urządzenia obniżony.


Koncepcja Deep Pleat oparta jest na zasadzie wstecznego przepływu. Gdy zanieczyszczone powietrze wchodzi do komory filtra jego prędkość dramatycznie spada, co pozwala większym cząstkom stałym na odpadnięcie na dno, a zatem na oczyszczenie za pomocą zastosowanego medium oczyszczającego w filtrze. Mniejsze, lżejsze cząstki stałe pozostają zatem pomiędzy zakładkami filtra. Umożliwia to znacznej większości dużych cząstek stałych na odpadnięcie od powierzchni filtra do komory opadowej w obrębie obudowy filtra, dając tym samym większą wydajność i znaczenie dłuższą żywotność dla całej powierzchni filtra.


Filtr wstępny BOFA DeepPleat DUO wykorzystuje masywną komorę opadową w obrębie filtra, o pojemności 15 litrów. Nad komorą opadową, ale ciągle w obrębie obudowy znajduje się uszczelniona zakładka o grubości 200mm zawierająca medium filtrujące F8, co daje powierzchnię filtrującą ponad 12 m².


Specjalnie uformowana uszczelka przelotowa umieszczona w komorze opadowej sprawia, że obsługujący mogą w łatwy i prosty sposób przeprowadzić wstępny montaż oraz wymianę zużytych filtrów. Ten aspekt bezpieczeństwa konstrukcji jest ważną cechą filtra, mając na uwadze różne, a wielu przypadkach, szkodliwe zanieczyszczenie jakie mogą znajdować się w zużytym filtrze


Prosimy o obejrzenie naszej krótkiej animacji, która wyjaśnia dlaczego filtr DeepPleat DUO oferowany przez BOFA jest filtrem wstępnym o najdłuższej żywotności, dostępnym na rynku, przedłużającym żywotność głównego filtra oraz zmniejszając ogólny koszt jego użytkowania.

system filtrujący Deep Pleat system filtrujący Deep Pleat Duo

RMI Laser Poland

Gdynia, ul. Rolnicza 14

tel. kom. +48 502 612 243

tel./fax +48 58 711 68 81

e-mail:

www.bofa.com.pl